Autor: Piotr Bąk

(+48) 785-210-599

ekspert ds. wniosków

(+48) 798-690-557

manager projektu

Blog

Inne artykuły

Pomagamy Klubom bezpłatnie pozyskać środki oraz złożyć i rozliczyć wnioski z dotacji. Dołącz do ponad 300 zadowolonych Klubów!

programn klub rozliczenie
28 stycznia 2023

Program Klub rozliczenie

Kluby uczestniczące w Rządowym Programie "Klub" muszą rozliczyć otrzymane środki najpóźniej 30 dni od daty zakończenia realizacji zadania.

 

Operator Krajowy Programu określa termin rozliczenia w umowach z klubami sportowymi, który nie może być dłuższy niż termin określony w programie

 

Kluby sportowe mogą skorzystać z pomocy specjalistów takich jak "Programy dla Klubów" w sporządzeniu wniosków oraz pozyskaniu środków z dotacji i ich prawidłowym rozliczeniu.

 

Wszelkie informacje na temat Rządowego Programu Klub 2022, w tym zasady dofinansowania klubów sportowych, są dostępne na oficjalnej stronie internetowej programu.

 

Program Klub Logowanie

 

Aby zalogować się do systemu składania wniosków o dofinansowanie w programie "KLUB 2022" należy udać się na stronę AMODIT. Na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki można znaleźć informacje dotyczące procedur postępowania w Programie "Klub". Formularz wniosku oraz załączniki można pobrać ze strony rzadowyprogramklub.pl. Oczywiście nie musisz się tym zajmować samodzielnie, możesz nam zlecić całą robotę papierową a Ty będziesz miał problem z głowy.

 

Program Klub terminy

 

Operator Krajowy - w latach 2022-2025 jest to LZS -  może realizować Program wyłącznie w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia roku kalendarzowego. Termin realizacji programu przez kluby trwa od 1 stycznia do 30 listopada.

 

Kluby, które pozyskały finansowanie w ramach Programu, są zobowiązane do ich wykorzystania najpóźniej do dnia 30 listopada br.

 

Termin składania wniosków jest określany przez operatora programu i co roku daty mogą się nieznacznie różnić.

 

Termin składania wniosków jest ważny, ponieważ pozwala klubom do tego czasu przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Wnioski, które zostaną złożone po terminie, zostaną odrzucone i szansa na dotacje przeminie bezpowrotnie.

 

Operator programu klub często informuje o terminie składania wniosków na swojej stronie internetowej. Warto regularnie sprawdzać te informacje, aby być na bieżąco z terminami i nie przegapić okazji do skorzystania z dotacji. Możesz też zapisać się do naszego newslettera aby otrzymać powiadomienia o ważnych sprawach i terminach związanych z programem. Obecnie na liście jest już ponad 300 klubów z całej Polski a liczba ta  stale rośnie.

 


 

Zleć napisanie i złożenie wniosku specjalistom i uzyskaj dofinansowanie dla swojego klubu sportowego! Zadzwoń (+48) 798-690-557 lub napisz piotr@programydlaklubow.pl i dopytaj o szczegóły.

EDYCJA 2025

Zgłoszenie do Programu KLUB 

Pomożemy Ci bezpłatnie przygotować, złożyć i przede wszystkim rozliczyć program. Zgłoś się do nas i zaoszczędź sobie czas, energię i nerwy. Wszystkie info nt. programu znajdziesz tutaj →

Piotr Bąk

manager projektu

Masz pytania? Zadzwoń do mnie.

Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Wyślij mi wiadomość

piotr@programydlaklubow.pl

Ekspert ds. wniosków

(+48) 785-210-599

Masz pytania? Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Prawa autorskie © 2023 Programy dla Klubów | FAQ | Polityka prywatności | Sportowe Wakacje + | Projekt i realizacja Smart Pixel

 

logo programy dla klubów