Autor: Piotr Bąk

(+48) 785-210-599

ekspert ds. wniosków

(+48) 798-690-557

manager projektu

Blog

Inne artykuły

Pomagamy Klubom bezpłatnie pozyskać środki oraz złożyć i rozliczyć wnioski z dotacji. Dołącz do ponad 300 zadowolonych Klubów!

amodit program klub
03 listopada 2022

AMODIT w Programie KLUB, czyli jak złożyć wniosek?

Wiesz już, że chcesz zgłosić swój klub sportowy do uczestnictwa w rządowym Programie KLUB? AMODIT to specjalny system obiegu dokumentów, za pośrednictwem którego złożysz wniosek i wyrazisz chęć wzięcia udziału w akcji. Czytaj dalej i dowiedz się, jak zrobić to prawidłowo!

 

Program KLUB – w skrócie

 

Krótko mówiąc, Program KLUB jest rządowym programem tworzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, w ramach którego kluby sportowe z całej Polski mogą ubiegać się o uzyskanie dofinansowania do swojej działalności: zakupu sprzętu sportowego, organizacji obozów sprawnościowych czy wynagrodzeń dla trenerów. Program odbywa się corocznie od 2016 roku i z każdym kolejnym rokiem rząd przeznacza na ten cel coraz więcej środków. Jest więc o co zawalczyć! A zrobisz to, składając wniosek o dotację z Programu KLUB.

 

Program KLUB – AMODIT to system, którego nie musisz się bać!

 

Rok 2022 był wyjątkowy choćby pod tym względem, że Minister Sportu i Turystyki zdecydował się na wyłonienie zewnętrznego operatora Programu KLUB. Było nim Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Prowadziło ono rekrutację klubów i było odpowiedzialne za prawidłowe rozliczenie oraz wykorzystanie dotacji. Na rok 2023 Ministerstwo poszukuje nowego operatora. Nie wiemy jeszcze, kto nim zostanie, ale jednego możemy być niemal całkowicie pewni – system AMODIT w Programie KLUB najpewniej pozostanie.

 

AMODIT to innowacyjny system obiegu dokumentów, bazujący na sztucznej inteligencji. Umożliwia on łatwe wypełnienie i przesłanie dokumentów, dzięki intuicyjnemu panelowi. W 2022 roku program sprawdził się bardzo dobrze, a trzeba wiedzieć, że przy 5766 klubach, które zostały zakwalifikowane do programu, wnioski złożyło kilkadziesiąt tysięcy organizacji. System musiał to „udźwignąć” – i zrobił to. Dlatego – choć wniosek  o dotację z Programu KLUB można złożyć też listownie – zachęcamy do skorzystania z rejestracji online i systemu AMODIT.

 

Nie wiesz, jak to zrobić? Albo nie wiesz, jak prawidłowo wypełnić wniosek – jakie dane i informacje podać? Jesteś w dobrym miejscu! Wyciągamy pomocną dłoń w kierunku klubów piłkarskich i oferujemy złożenie, pozyskanie oraz rozliczenie dotacji zupełnie za darmo! Zadzwoń (+48) 798-690-557 lub napisz piotr@programydlaklubow.pl i dopytaj o szczegóły.

EDYCJA 2024

Zgłoszenie do Programu KLUB 

Pomożemy Ci bezpłatnie przygotować, złożyć i przede wszystkim rozliczyć program. Zgłoś się do nas i zaoszczędź sobie czas, energię i nerwy. Wszystkie info nt. programu znajdziesz tutaj →

Piotr Bąk

manager projektu

Masz pytania? Zadzwoń do mnie.

Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Wyślij mi wiadomość

piotr@programydlaklubow.pl

Ekspert ds. wniosków

(+48) 785-210-599

Masz pytania? Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Prawa autorskie © 2023 Programy dla Klubów | FAQ | Polityka prywatności | Sportowe Wakacje + | Projekt i realizacja Smart Pixel

 

logo programy dla klubów