(+48) 785-210-599

ekspert ds. wniosków

(+48) 798-690-557

manager projektu

Blog

Autor: Piotr Bąk

Spokojnie, ten klikbajtowy tytuł ma na celu przykucie Twojej uwagi i zachęcić do przeczytania tego artykułu. 😉

 

Z tego wpisu dowiesz się:

 

 • Piotr od dziecka pasjonował się sportem, szczególnie piłką nożną, osiągając sukcesy na różnych turniejach.
 • Jako młodzik brał udział w wielu zawodach piłkarskich o różnych rangach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.
 • W gimnazjum rozpoczął grę w klubie piłkarskim, co zapoczątkowało jego zaangażowanie w organizację turniejów.
 • Zorganizował Ligę Szóstek i Międzygminną Ligę Mistrzów, stworzywszy pierwszą profesjonalną ligę szóstek w Mińsku Mazowieckim.
 • W 2013 roku założył stowarzyszenie "Winning Six" do organizacji eventów sportowych, jak Master Biznes Cup czy Turniej Mistrzów Futsalu.
 • Aktywnie zaangażował się w działalność klubu piłkarskiego CKKS Sokół jako wiceprezes.
 • W branży sportowej pracował jako przedstawiciel handlowy w różnych firmach sportowych, obecnie prowadzi swoją agencję cyfrową Smart Pixel.
 • Wykorzystuje swoje doświadczenie zarówno z branży sportowej, jak i web developmentu, wspierając kluby w tworzeniu stron internetowych, systemów zarządzania oraz innych projektów.
 • Oferuje unikalną ofertę dla klubów sportowych, w tym korzystne warunki na zakup sprzętu, pomoc w pozyskaniu dotacji, wdrożenie systemów zarządzania oraz tworzenie stron i sklepów internetowych.
 • Jego wszechstronne doświadczenie i umiejętności pozwalają mu na kompleksowe wsparcie klubów sportowych, co przynosi pozytywne efekty i zadowolenie klientów.

 


 

Od dziecka interesowałem się sportem, głównie piłką nożną. Już na lekcjach wf-u wyróżniałem się solidnymi umiejętnościami gry w piłkę. Jako młodzik z całkiem niezłymi sukcesami brałem udział w wielu turniejach piłkarskich rangi wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Gdy byłem w gimnazjum zacząłem kopać piłkę w okolicznym klubie piłkarskim. 

 

Pasja do sportu dała mi na tyle dużo energii i zapału, że kolejnym etapem mojego życia było organizowanie turniejów i zawodów piłkarskich. Jako pierwszy w swojej gminie zorganizowałem Ligę Szóstek w której uczestniczyło kilkaset zawodników z okolicznych miejscowości. Kolejnym moim krokiem było założenie w 2013 roku Mińskiej Ligi Mistrzów. Wspólnie z dwoma kumplami stworzyliśmy pierwszą profesjonalną ligę szóstek w Mińsku Mazowieckim, która działa do dziś. 

 

Potem przyszedł czas na większe wyzwania. W roku 2013 założyłem stowarzyszenie „Winning Six” aby kontynuować i rozwijać się w organizacji eventów sportowych. To był intensywny i bardzo ciekawy okres w moim życiu. W ramach Winning Six zorganizowałem m.in. takie turnieje jak: Master Biznes Cup, Turniej Mistrzów Futsalu oraz dużo większe zawody jak np. „Finały Wojewódzkie Mistrzostw Polski Drużyn Amatorskich - Orlik Polska” a także międzynarodowy turniej piłkarski organizowany dla Polskich Lini Kolejowych o nazwie „PLK CUP 2013”.  Było tego sporo. 

 

W międzyczasie z sentymentu do ówczesnego klubu piłkarskiego CKKS Sokół w którym grałem przez wiele lat postanowiłem, że wspomogę jego działalność ale tym razem z perspektywy wiceprezesa klubu. Na co dzień działałem więc społecznie na rzecz rozwoju sportu w swojej gminie a po godzinach i w weekendy dorabiałem sobie na organizacji turniejów piłkarskich

 

Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o mojej ścieżce zawodowej, która jak się pewnie domyślasz także jest silnie związana z piłką nożną. I tak od 2012 roku aż do teraz, aktywnie pracuje w branży sportowej. Na początku jako przedstawiciel handlowy w firmie Sportika Polska, następnie kolejnych ładnych parę lat jako handlowiec w Nice Sport 2 a obecnie już na własnej działalności jako przedstawiciel regionalny marki Zina. Oprócz tego jestem też założyciel i managerem projektu ProgramyDlaKlubów.pl za pośrednictwem, którego pomagam pozyskać stowarzyszeniom sportowym dotacje na ich działalność. W sumie jak sobie liczyłem to już ponad dwanaście lat działam w branży sportowej. W tym czasie poznałem na wylot tą branżę, zdobyłem spore doświadczenie i nawiązałem wiele wartościowych relacji z ciekawymi ludźmi ze świata futbolu. 

 

Jak sam widzisz futbol był w moim życiu od dziecka i jest ze mną do dziś z tymże obecnie w nieco innej formie. Co prawda nie jestem już wiceprezesem klubu, nie organizuje już turniejów piłkarskich i z powodu kontuzji łękotki przyśrodkowej nie gram już w piłę to jednak ciągle aktywnie działam w branży sportowej, głównie biznesowo i zawodowo. Sport to jednak nie jedyne moje zainteresowanie. 

 

Nowe technologie, biznes, automatyzacje i web development to druga ważna część mojego życia, która daje mi ogromną satysfakcję i duże pieniądze. Na tym polu z sukcesami działam już ponad osiem lat. Prowadzę swoją agencję cyfrową Smart Pixel w ramach, której tworzymy aplikacje internetowe oraz strony i sklepy WWW.

 

Z powodzeniem wykorzystuje w praktyce swoje wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności jakie zdobyłem z obydwu branż - sportowej i web. W ten sposób przez ostatnie lata na zlecenie klubów sportowych zrobiłem wiele stron WWW, wdrożyłem systemy zarządzania klubem, zaprojektowałem  dziesiątki herbów oraz stworzyłem setki unikalnych  koszulek meczowych dla akademii i klubów piłkarskich. Jak sam widzisz świetnie łącza się te dwa światy.

 

 

  

Jakie to ma dla Ciebie znaczenie?

 

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, wszechstronnym umiejętnością i rozległej wiedzy z branży sportowej oraz web mogę zaoferować Twojemu klubowi coś czego żadna inna firma nie jest w stanie dać, ofertę absolutnie unikalną i jedyną na rynku. 

 

Oto pełny zakres moich usług z których możesz skorzystać jako działacz w klubie lub akademii sportowej:

 

 • Korzystne warunki na zakup sprzętu i odzieży piłkarskiej marki Zina
 • Pomoc w pozyskaniu dotacji na działalność stowarzyszenia i prawidłowym jej rozliczeniu
 • Korzystne warunki i pomoc we wdrożeniu systemu do zarządzania akademią lub klubem sportowym
 • Strona internetowa z klubowym sklepikiem internetowym
 • Sklep internetowy dla akademii piłkarskiej lub klubu sportowego z automatyczną obsługą zamówień 

 

Większość producentów oraz dystrybutorów sprzętu i odzieży piłkarskiej ogranicza się wyłącznie do sprzedaży towarów. I to jest w porządku. Ja natomiast poszedłem o kilka kroków dalej i jak sam widzisz mogę Ci zaoferować znacznie więcej. 

 

Niektóre kluby korzystają z pełnej mojej oferty a inne z niektórych wybranych przez siebie usług, których akurat potrzebowały lub stale potrzebują. Wszystkie klubu są bardzo zadowolone ze współpracy ze mną czego dowodem są bardzo pozytywne referencje, które możesz przeczytać tutaj. 

 

Teraz gdy już znasz mnie trochę lepiej na pewno łatwiej będzie nam się rozmawiało. 🙂 Masz pełną świadomość tego w czym jestem dobry, w czym mogę Ci pomóc oraz co sądzą o współpracy ze mną inne osoby. Taka wiedza o mnie z pewnością skróci dystans pomiędzy nami i ułatwi nam zawiązanie wartościowej relacji.


Jeśli zainteresowała Cię moja osoba i chcesz porozmawiać w sprawie współpracy w zakresie wymienionych wyżej usług to dzwoń do mnie śmiało na nr 798690557 lub napisz na adres 

piotr@programydlaklubow.pl , ewentualnie na p.bak@zina.pl

 

 

Piotr Bąk

przedsiębiorca, no-code developer, twórca cyfrowy

 

📞 +48 798-690-557

📧 piotr@programydlaklubow.pl

📧 p.bak@zina.pl

 facebook.com/piotrbakzina/

 


 

📝 Podsumowanie

 

Przedstawiony tekst jest szczegółowym podsumowaniem drogi zawodowej i zainteresowań Piotra Bąka, który zajmuje się sportem, w szczególności piłką nożną, a także ma silne zaplecze w biznesie, tworzeniu stron internetowych i marketingu cyfrowym.

 

Piotr od dzieciństwa angażował się w różne działania związane z piłką nożną, w tym organizowanie turniejów i lig. Założył stowarzyszenie "Winning Six", aby kontynuować swój rozwój w branży eventów sportowych, a później założył projekt ProgramyDlaKlubów.pl, aby pomóc stowarzyszeniom sportowym w zabezpieczeniu finansowania ich działalności.

 

Dodatkowo prowadzi agencję cyfrową Smart Pixel, specjalizującą się w tworzeniu stron i sklepów internetowych oraz rozwiązań technologicznych dla klubów sportowych. Różnorodne doświadczenie Piotra pozwala mu oferować unikalne usługi dostosowane do potrzeb klubów sportowych, łącząc jego doświadczenie i wiedzę zarówno z dziedziny sportu, jak i tworzenia stron internetowych.

 

Niniejsze artykuł obejmuje wieloaspektową karierę Piotra Bąka obejmującą sport, biznes i web development, podkreślając jego pasję do piłki nożnej i przedsiębiorcze przedsięwzięcia w branży sportowej.

Inne artykuły

08 marca 2024

Czy tak naprawdę wiesz z kim współpracujesz? Lepiej poznaj mnie bliżej zanim do mnie zadzwonisz.

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ustaw sobie przypomnienie o nowej edycji programu KLUB podając w formularzu swój adres e-mail.

Ekspert ds. wniosków

(+48) 785-210-599

Masz pytania? Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Prawa autorskie © 2025 Programy dla Klubów | FAQ | Polityka prywatności | Sportowe Wakacje + | Projekt i realizacja Smart Pixel

 

logo programy dla klubów