(+48) 785-210-599

ekspert ds. wniosków

(+48) 798-690-557

manager projektu

Blog

Autor: Piotr Bąk

Z ogromną radością i dumą pragniemy podzielić się wspaniałymi wiadomościami! Dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu, wszyscy nasi klienci – działacze ze stowarzyszeń sportowych – otrzymali dotacje z rządowego programu “KLUB”. To wielki krok naprzód dla wielu małych i średnich klubów sportowych w Polsce. Chcemy wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, oraz pogratulować Wam tego sukcesu.

 

 

Z wielką radością informujemy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu i wysiłkowi, udało nam się pozyskać dotacje dla wszystkich klubów, które powierzyły nam zadanie pozyskania środków z programu Klub!

 

To niezwykle ważne wsparcie finansowe, które pozwoli na dalszy rozwój i sukcesy Waszych klubów sportowych. Chcemy serdecznie podziękować za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, powierzając nam swoje wnioski. Wspólnie udało nam się osiągnąć cel - pozyskanie dotacji na działalność statutową stowarzyszenia.

 

Dzięki pozyskanym dotacjom, Wasze kluby będą mogły zrealizować wiele ambitnych planów, poprawić infrastrukturę, zakupić niezbędny sprzęt i organizować jeszcze więcej wydarzeń sportowych. To ogromna szansa na rozwój młodych talentów i promocję zdrowego stylu życia w Waszych społecznościach.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali dotacje, i dziękujemy za możliwość współpracy. Wasz sukces jest również naszym sukcesem, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tej drogi.

Życzymy Wam dalszych sukcesów i nieustającej pasji do sportu!

 

Poniżej znajdziesz niektóre z opinii jakie wyrazili nasi klienci na temat współpracy z nami. Niech to będzie dowód na to, że warto z nami działać. 👍

 

dotacje na sport

--
Piotr Bąk
Manager projektu
ProgramyDlaKlubow.pl 
 
📞   +48 798-690-557
🌐  Facebook
🌐  LinkedIn
 
--
Grzegorz Łakomicki
Ekspert ds. wniosków
📱(+48) 785-210-59

Inne artykuły

17 czerwca 2024

Program Klub 2024 - podziękowania

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ustaw sobie przypomnienie o nowej edycji programu KLUB podając w formularzu swój adres e-mail.

Ekspert ds. wniosków

(+48) 785-210-599

Masz pytania? Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Prawa autorskie © 2025 Programy dla Klubów | FAQ | Polityka prywatności | Sportowe Wakacje + | Projekt i realizacja Smart Pixel

 

logo programy dla klubów