(+48) 785-210-599

ekspert ds. wniosków

(+48) 798-690-557

manager projektu

Blog

Autor: Piotr Bąk

Znamy wyniki tegorocznej edycji Programu Klub! Mamy bardzo dobre informacje dla wszystkich klubów sportowych, które zaufały nam i powierzyły napisane wniosków do konkursu.

 

Z ogromną radością informujemy, że wszystkie kluby sportowe, które przesłały nam prawidłowe dokumenty, otrzymały dotacje z rządowego programu "KLUB"! Cieszymy się, że możemy wspierać rozwój małych i średnich klubów sportowych w całej Polsce. 

 

 

 

 

 

Pamiętajmy jednak, że bez zaangażowania prezesów i pozostałych członków stowarzyszeń nie byłoby mowy abyśmy sami pozyskali dofinansowanie. Także serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek i współpracę. Opłaciło się! 👍 🙂

 

Z ciekawostek dodam, że rządowy program "KLUB" na rok 2024 otrzymał rekordową liczbę 7 914 wniosków od klubów sportowych z całej Polski z czego 6 797 klubów pomyślnie przeszło proces weryfikacji. A to znaczy, że 1 117 stowarzyszeń zostało odrzuconych z powodu niespełnienia wszystkich wymogów programu.

 
Lista zakwalifikowanych klubów jest dostępna w dokumencie WYNIKI_2024.pdf.
 
 
Rządowy Program Klub wyniki 2024
 

Jakie są dalsze kroki?

 

1. Wiadomość e-mail od organizatora: operator programu Klub czyli LZS będzie wysyłał do wszystkich klubów wiadomość e-mail z dalszymi procedurami. Gdy tylko otrzymasz ten e-mial to od razu skontaktuj się z Grzegorzem Łakomickim i poinformuj go o tym. To przyśpieszy kolejne kroki. 

 

2. W oczekiwaniu na dokumenty: Czekamy cierpliwie aż organizator czyli Ludowy Zespoły Sportowe wyślą do was oficjalne dokumenty, które trzeba będzie podpisać i odesłać im. Papiery mogą przyjść w czerwcu, lipcu lub nawet w sierpniu.

 

3. Przelew na konto: Po podpisaniu umowy trzeba będzie już tylko poczekać na przelew środków na konto stowarzyszenia.

 

4. Realizacja zamówienia na sprzęt i odzież sportową: Ostanim krokiem jest skontaktowanie się ze mną i poinformowanie mnie, że środki wpłynęły na konto klubowe i że możemy realizować zamówienie na sprzęt i odzież sportową zgodnie z wypisanym wcześniej zapotrzebowaniem. I to wszystko.

 

Jeśli masz jakieś pytania to pisz lub dzwoń śmiało.

 
 
--
Piotr Bąk
Manager projektu
ProgramyDlaKlubow.pl 
 
 
ķ
--
Grzegorz Łakomicki
Ekspert ds. wniosków
📱(+48) 785-210-59
 

Inne artykuły

24 maja 2024

Program Klub 2024 - wyniki! 📣

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ustaw sobie przypomnienie o nowej edycji programu KLUB podając w formularzu swój adres e-mail.

Ekspert ds. wniosków

(+48) 785-210-599

Masz pytania? Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Prawa autorskie © 2025 Programy dla Klubów | FAQ | Polityka prywatności | Sportowe Wakacje + | Projekt i realizacja Smart Pixel

 

logo programy dla klubów