Autor: Piotr Bąk

(+48) 785-210-599

ekspert ds. wniosków

(+48) 798-690-557

manager projektu

Blog

Inne artykuły

Pomagamy Klubom bezpłatnie pozyskać środki oraz złożyć i rozliczyć wnioski z dotacji. Dołącz do ponad 300 zadowolonych Klubów!

dlaczego warto składać wnioski do programu klub?
10 marca 2023

Dlaczego warto składać wnioski o dofinansowanie ze środków publicznych na działalność stowarzyszenia sportowego?

 

Istnieje wiele powodów, dla których warto składać wnioski o dofinansowanie ze środków publicznych na działalność stowarzyszenia sportowego⛹️ Oto niektóre z najważniejszych:

 

💰Finansowanie: Dotacje finansowe ze środków publicznych mogą znacznie pomóc w stowarzyszeniem w sfinansowaniu działań statutowych, takich jak zakup sprzętu sportowego, organizacja obozów czy opłata kadry trenerskiej. Bez takiego wsparcia wielu klubów sportowych nie byłoby w stanie funkcjonować.

 

📈 Rozwój: Dzięki dotacjom można rozwijać swoją działalność, co przekłada się na zwiększenie liczby dzieci w akademiach lub piłkarzy w zespołach seniorskich, osiąganie sukcesów sportowych oraz poprawę infrastruktury klubowej. Możliwość rozwijania swojego klubu sportowego pozwala na zwiększenie poziomu sportowego oraz lepsze warunki do treningów.

 

📣 Promocja: Więcje pieniądzy w klubie to więcej podjętych działań sportowych, które znowu zwiększają szanse na zainteresowanie i promocję wśród lokalnej społeczności, co może przyciągnąć nowych członków, zawodników i sponsorów. Może to prowadzić do wzrostu zainteresowania daną dyscypliną sportową i kultury sportowej w ogóle.

 

🤝 Partnerstwa: Dotacje mogą pomóc w nawiązaniu partnerstw z innymi organizacjami, takimi jak szkoły, kluby sportowe, organizacje charytatywne, czy miejskie władze. Partnerstwa te mogą przyczynić się do rozwoju klubu, promocji i poprawy infrastruktury sportowej.

 

👦Kształtowanie postaw: Kluby sportowe mają również ważną rolę w kształtowaniu pozytywnych postaw, takich jak fair play, dyscyplina, współpraca, czy zdrowy styl życia. Działalność klubu sportowego z dotacjami może zwiększyć szanse na osiągnięcie tych celów.

 

▶️Wniosek: Dotacje dla klubów sportowych mogą mieć wiele korzyści dla rozwoju i promocji klubu. Dzięki nim można poprawić jakość działań, infrastruktury, sprzętu sportowego i zdobyć nowych zawodników, co przyczynia się do zwiększenia poziomu sportowego i kształtowania pozytywnych postaw.

 

Projekt "Programy Dla Klubów" powstał by pomagać Klubom sportowym pozyskiwać środki z rządowych programów. 🤝💰⚽

 

📝Formularz zgłoszeniowy do Programu KLUB

https://buff.ly/3Jb6rNA

 

🎬Film promocyjny Program KLUB:

https://buff.ly/3Ikztdn

 

ℹ️Więcej informacji + zgłoszenia:

 

Piotr Bąk

Manager projektu

📲 798-690-557

📧 piotr@programydlaklubow.pl

 


 

 

Dlaczego warto z nami działać?

 

🧠 Wiedza - posiadamy specjalistyczną wiedzę potrzebną do sporządzenia oraz rozliczenia dotacji,

⚒️ Doświadczenie - piszemy z sukcesem wnioski dla klubów od wielu lat, znamy wszystkie kruczki i szczegóły na jakie trzeba zwrócić uwage przy składaniu wniosków,

Skuteczność - mamy 99% skuteczności w pozyskaniu dotacji dla naszych klubów sportowych,

🤝 Miła obsługa - współpracujemy na zasadzie wzajemnego szacunku i uczciwości, zazwyczaj gdy pierwsza współpraca owocuje kolejnymi wspólnymi działaniami,

👕 Realizacja zamówień sprzętu i odzieży - zaoszczędź czas w poszukiwaniu dostawcy sprzętu i uniknij błędu, który często się powtarza przy wystawianiu faktury na której produkty nie pokrywają się z zapotrzebowaniem wypisanych we wniosku. U nas robimy to od razu za jednym razem, dzięki czemu nie ma problemu z papierami.

🧑‍💼 Bezpłatna pomoc prawna - korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia,

🦺 Pełne wsparcie na każdym etapie procesu od wypełnienia wniosku po rozliczenie dotacji - pomagamy od A do Z, możesz do nas dzwonić lub napisać a my zawsze odpowiadamy,

Wszystko w jednym miejscu - od sporządzenia wniosku, ustalenia zapotrzebowania, rozliczenia dotacji po fakturę i zamówienie sprzętu.

 

📈Nasze statystyki z roku 2022:

+200 - ponad dwieście złożonych wniosków

99,9% - skuteczności w pozyskaniu środków

1 MLN - pozyskanych środków z dotacji

 

Pamiętaj, że napisanie, złożenie i rozliczenie wniosku do Programu KLUB wykonujemy BEZPŁATNIE! Wszystkie pozyskane pieniądze z dotacji zostają w Twoim Klubie 💰

 

Pozyskujemy także dotacje z programu Sportowe Wakacje+ , więcej tutaj >>

 

📝Formularz zgłoszeniowy do Programu KLUB

https://tinyurl.com/5a8at7j4

 

🎬Film promocyjny:

https://www.youtube.com/watch?v=RLqKyHmXo_I

 

Piotr Bąk

Manager projektu

📲 798-690-557

📧 wnioski@programydlaklubow.pl

🌐 www.programydlaklubow.pl

📝 www.programydlaklubow.pl/program-klub-edycja-2023

 

rządowy program klub 2023 zgłoszenia

EDYCJA 2025

Zgłoszenie do Programu KLUB 

Pomożemy Ci bezpłatnie przygotować, złożyć i przede wszystkim rozliczyć program. Zgłoś się do nas i zaoszczędź sobie czas, energię i nerwy. Wszystkie info nt. programu znajdziesz tutaj →

Piotr Bąk

manager projektu

Masz pytania? Zadzwoń do mnie.

Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Wyślij mi wiadomość

piotr@programydlaklubow.pl

Ekspert ds. wniosków

(+48) 785-210-599

Masz pytania? Zadzwoń do mnie

(+48) 798-690-557

Prawa autorskie © 2025 Programy dla Klubów | FAQ | Polityka prywatności | Sportowe Wakacje + | Projekt i realizacja Smart Pixel

 

logo programy dla klubów